Naast een draaideur of een schuifdeur voeg je voortaan ook eenvoudig een pivotdeur toe aan je architecturale divina-glaswand. Met die nieuwe ontwikkeling biedt fabrikant ARLU nog meer mogelijkheden voor het stijlvol opdelen en inrichten van ruimtes, zonder in te boeten aan lichtinval. En de gebogen kleefprofielen geven je nu nog meer creatieve vrijheid om de glaswand op te delen in de stijl van elk project.
Het Pivotica-deurkader gebruikt dezelfde slanke profielen (35 mm) als de ingewerkte draai- en schuifdeuren in een divina-glaswand. De pivotdeur is beschikbaar in twee varianten: met het pivotscharnier in het onderprofiel van de deur ingewerkt (opbouw) of in de vloer verwerkt (inbouw). Het Softclose-systeem laat de pivotdeur automatisch afremmen bij het sluiten en bij het openen op 90°.
Eindeloos configureerbaar, op maat personaliseerbaar
Met extra ‘traverse’ profielen – onder meer de nieuwe gebogen profielen – op het glas van de pivotdeur (of vaste glaswand) gekleefd, past je divina nog beter bij de uitstraling van het interieur. Ook de draai- en schuifdeuren, en hoek- en eindprofielen in het assortiment dragen bij aan het eindeloos configureerbare systeem. De profielen van een divina-glaswand en pivotdeur kunnen zowel met poederlak als geanodiseerd afgewerkt worden en zijn verkrijgbaar in drie standaardkleuren (zwart, wit of grijs), acht extra kleuren op aanvraag of zelfs volledig op maat van je project. Afwerken kan naar wens ook met verschillende soorten figuurglas zoals kathedraalglas, flutes of gehamerd glas.